Полный курс гражданского права России. Часть I. Общая часть

Виктор Абрамов

Представленное учебное пособие соответствует учебной программе курса гражданского права и написано авторами в традиционном академическом стиле, в котором подробно и системно раскрываются все разделы…
Издательство: Статут

8 июня 2020 г. 14:00

Купію гэту кнігу толькі з-за аўтора, таму что я яго вельми паважаю i дзякую яму за яго відэа, якія на меня паўплывалі.

Што тыччыца кнігі, то яна вельми тяжкая для чытання, таму я быў расчараван. Я чытаў і іншые падручнікі па праву, напрыклад падручнік па крымінальнаму праву я чытаю зараз, так мова ў ім лягчэй для чытання. Як мне здаецца, галовная праблема гэтай кнігі як раз і з'являетцца мова на якой яна напісана.

Чытаць было тяжка, але я гэта зрабіў, іншые тама я купляць хутчэй за ўсу не буду, тым больш што каштуят яны ня малы.

P.s. Калі хто хоча купіць гэту кнігу, то рэкамендую дзелаць гэта ў краме выданні Статут, таму што там танней.

ISBN: 978-5-8354-1239-6

8 июня 2020 г. 14:00