3,2

Далай-лама разъясняет основы высшего учения тибетского буддизма Великое совершенство (дзогчен), комментируя наставление одного из величайших учителей в истории Патрула Ринпоче. Его Святейшество…
Серия: Свет разума
Издательство: Эксмо

15 января 2023 г. 01:38

1.5 Це просто роздуми Далай-лами. Медитації тут немає

Якщо раптом ви чекаєте приземленої інформації про медитацію, то її нут немає. Ця книга не про практику. Це навіть не теорія у прямому розумінні, бо тут стільки філософсько- завуальованих роздумів, що спробуй но під ними знайти інформацію про те що таке медитація і яке її використання та значення. Припускаю , що я не доросла до такого роду літератури.

ISBN: 978-5-04-089027-9

Год издания: 2017