3,8

Когда-то в юности Лика сбежала из дома от сексуальных домогательств отчима. Приютил и воспитал ее вожак подростков-рекетиров Гриня. Он всячески оберегал ее от улицы, дал хорошее образование. Но даже…
Серия: Дамский детектив
Издательство: Эксмо

31 января 2018 г. 11:41

0 Галина Романова "Встретимся в другой жизни"

Перші 100 сторінок читалися довго, тому що я думала, що все вже знаю і закінчення буде дуже передбачуваним. Але згодом автор здивувала, закрутивши сюдет так, що я не знала чим все закінчиться, а на останніх 10 сторінках все взагалі змінилося до невпізнаваності. Я не могла відірватися і ковтнула книгу за вечір і трохи дочитала зранку. Книга про дівчину Анжеліку, яка втекла з дому від приставань вітчима і п'янства матері. Її забрав до себе Гриня - хлопець-бандит, який став їй братом, другом і справжнім охоронцем. Ліка виросла, вийшла заміж, в неї є пасинок, який постійно "ставить їй палки в колеса" ... Але в один день все змінюється. Гриню вбивають, а єдиною близькою людиною поруч залишається цей самий пасинок.

ISBN: 978-5-699-23437-0

Год издания: 2007

31 января 2018 г. 11:41

0 Галина Романова "Встретимся в другой жизни"

Подборки