4,3

В этой книге вы узнаете об эволюции экономических взглядов и наиболее современных подходах ХХІ века, рассмотрите вопрос экономической успешности на различных уровнях - страны, предприятия и…
Издательство: Фолио

Bookoedka

21 сентября 2019 г. 23:49

Олексій Геращенко уміє цікаво подати матеріал. Будучи зрозуміло написаною, книга дозволить тим, хто лиш дотичний до економічної науки, розкласти по поличках еволюцію економічних поглядів, зрозуміти ключові особливості постіндустріальної епохи, розібратися з основними індексами та показниками, оцінити майбутні перспективи економіки у динамічному XXI столітті.

ISBN: 978-966-03-7292-4

Год издания: 2015