3,6

Жизнь Марины неожиданно изменилась. Еще вчера мужчины ее не замечали, а сегодня сразу двое добиваются ее внимания: славный безобидный переводчик Алик и преуспевающий молодой политик Максим. Кажется,…
Цикл: Детектив-любитель Надежда Лебедева, книга №1
Издательство: АСТ

6 февраля 2020 г. 22:08

3 Повне розчарування

Я так надіялася на позитивний момент – іронічний детектив. А немає.. А будеш ще мріяти? Не буду!!! Бо тут ВСЕ ясно з автором і детективом. Так надіялася на щось оригінальне. Не вийшло. ..

Книга розпочинається з ГГ – вона має свій характер, неквапно розповідає про своє життя. Про маму, сестру та собаку. І ніби хотілося б повірити, але тут Станіславський – НЕ ВІРЮ!!!

Хто вбивця відомо вже на 100 сторінці. Просто інакше не може бути. Я ВСЮ книгу знала хто вбивця. Думала. Може авторка збереже інтригу і СПОЙЛЕР зробить одного з головних героїв хворим на «Роздвоєнние» личності». Але ж ні.. Все одинаково, як по нотам. Розжували і в рот поклали. Нічого особливого.

Хто хоче не згадати ні автора, ні книгу на наступний день – ВАМ сюди. Від прочитання втратите лише час. А нічого не здобудете…

ISBN: 978-5-17-046956-7

Год издания: 2009